Profile

 

Ludzie chętnie korzystają z Internetu. To tutaj szukają pożytecznych informacji i tutaj korzystają z wielu usług. Internet pełni dziś rolę sąsiada, który zawsze służy dobrą radą, przyjaciółki, której można się zwierzyć. Doskonale wiemy o tym, że dana marka ma szansę zaistnieć w sieci tylko wtedy, kiedy jest o niej głośno, a jej obecność jest zauważalna. Oferujemy stworzenie wartościowych profili z linkami do Twojej strony na różnego rodzaju portalach, w tym także społecznościowych oraz forach dyskusyjnych.

 

Dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

 

Wieloletnie pozycjonowanie stron i współpraca z różnymi firmami nauczyła nas, że trzeba myśleć globalnie, a zaufanie klientów buduje się małymi i niby nic nieznaczącymi krokami. Tak jest na przykład na forach internetowych. Specjalnie dla Ciebie stworzymy profil Twojej marki na danym portalu i w jej imieniu będziemy wypowiadać się w różnych dyskusjach, przy okazji linkując do strony z ofertą Twojej firmy. To z Tobą ustalimy zakres wypowiedzi i portali, które mamy wziąć pod uwagę. Na forach internetowych warto zaś wybierać takie posty i dyskusje, które są związane z Twoją branżą. Dzięki temu mamy możliwość nie tylko wrzucenia linku w daną wypowiedzią, ale i odpowiedniego zaprezentowania marki, którą ktoś na pewno przeczyta i chętnie wejdzie na stronę.

 

  • Oferujemy Ci pełną kontrolę nad tym, jakie treści na temat Twojej marki udostępniamy na danym forum.

  • Zdajemy sobie sprawę z tego, że bardzo ważna jest dobra opinia marki w Internecie, opinie klientów nie zawsze są zgodne z prawdą, a posiadanie profilu na danym forum daje możliwość monitorowania powstawania takich opinii i reakcji innych internautów.

 

Poza tym, profile w serwisach społecznościowych i na forach internetowych z linkiem do danej strony pozwalają na zdominowanie wyników wyszukiwania, co zdecydowanie podniesie pozycję strony w wyszukiwarce Google. Budowanie linków w profilach na portalach i forach pozwala na dotarcie do dużej liczby odbiorców. Jeśli szukasz kogoś, kto zajmie się tym na poważnie i stworzy profesjonalny profil Twojej marki w sieci, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.