Katalogowanie stron

Pozycjonowanie stron opiera się, między innymi, na odpowiednim umieszczeniu linków w katalogach. Katalogi stron internetowy to jeden z najskuteczniejszych procesów w pozycjonowaniu, który pozwala na uzyskanie bardzo dobrych wyników. W wyszukiwarce Google, czyli w tej, która jest najczęściej używana przez użytkowników Internetu, liczy się jakość linków, które prowadzą do konkretnej strony. Na samym starcie warto dodać swoją stronę do najpopularniejszych i największych katalogów stron przeznaczonych na polski rynek. Katalogów stron internetowych jest mnóstwo, ale nie wszystkie są na tyle uporządkowane i zadbane, żeby utrzymać i wybić stronę na wysoką pozycję. Warto odpowiednio weryfikować strony i katalogi, dlatego też skorzystanie z pomocy profesjonalistów wydaje się tu nieocenione.

 

Jeśli zależy Państwu na tym, żeby strona została dodana do wartościowych katalogów, to zapraszamy do współpracy z nami:

 

  • Państwa stronę internetową możemy dodać do dwóch rodzajów katalogów: ogólnych i firmowych. Warto wiedzieć o tej możliwości, gdyż pozwala ona szybciej wypromować stronę w konkretnej branży. Dodanie strony do dużej ilości katalogów w krótkim czasie pozwoli na wybicie strony dzięki słowom kluczowym na wyższe pozycje w wyszukiwarce Google i pracowanie nad rozpoznawalnością marki na przykład na blogu firmowym.

 

  • W trakcie współpracy możecie Państwo zadecydować, do jakich katalogów może zostać dodana Wasza strona. Mamy tutaj dwie opcje: katalogi darmowe i płatne. Niewątpliwą zaletą katalogów darmowych jest brak kosztów, ale zdecydowanie lepsze są katalogi płatne, które pozwalają na lepszą indeksację wpisów, szybszą ich akceptację, dobre podlinkowanie. Katalogi darmowe są często zaspamowane i dodawanie do nich linków nie przekłada się na pozycje.

 

Oferujemy Państwu kompleksową usługę katalogowania Państwa strony, która dzięki odpowiedniej pracy może dostać się na naprawdę wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Nie czekaj, tylko już dziś skontaktuj się z nami w sprawie katalogowania Twojej strony!

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.