Dodawanie ogłoszeń

 

Dzięki serwisom ogłoszeniowym Twoja strona może pojawić się na wysokiej pozycji w Google. Jak to możliwe? Przyjmijmy, że dodajesz swoje ogłoszenie ofertowe do serwisu ogłoszeniowego, który umożliwia podlinkowanie strony. W takim ogłoszeniu możemy zaprezentować Twoją usługę lub produkt i umieścić link do strony lub jednej z podstron. Poza mocnym pozycjonowaniem strony otrzymujesz darmową reklamę, a każde z dodanych ogłoszeń jest widoczne dla odbiorców, co widać po odwiedzinach na stronie.

 

Dlaczego my?

 

  • Nasza oferta obejmuje dodanie określonej liczby ogłoszeń na wybrane przez Ciebie portale ogłoszeniowe wraz z linkami.

  • Wszystkie ogłoszenia wprowadzamy ręcznie, co ma ogromne znaczenie w przypadku pozycjonowania i wybierania ofert przez odbiorców.

  • Doskonale wiemy, że internet to ogromne źródło potencjalnych klientów, dlatego też zachęcamy naszych klientów do dodawania ogłoszeń z linkami na duże serwisy ogłoszeniowe.

  • Ogłoszenia na serwisy społecznościowe dodajemy po stworzeniu odpowiedniej treści z synonimami, którą przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie. Ogromnym plusem dodawania ogłoszeń z linkami jest to, że wiele serwisów ogłoszeniowych daje możliwość przedłużenia czasu obecności ogłoszenia na stronie jednym kliknięciem. Dzięki temu ogłoszenie z Twoją ofertą może pojawiać się w danym serwisie praktycznie cały czas.

 

Jakie korzyści daje dodawanie ogłoszeń z linkami do Twojej strony?

 

Przede wszystkim zyskujesz całkowicie darmową reklamę swoich usług, płacisz tylko za naszą pracę. Zyskujesz także możliwość dotarcia do tysięcy odbiorców na rynku krajowym, jak i lokalnym. Poza tym, podniesiesz wiedzę na temat swojej marki wśród użytkowników Internetu, dla wielu z nich to będzie pierwsze spotkanie z Twoją marką. Jednorazowo dostajesz możliwość na dotarcie do ogromnej ilości potencjalnych klientów, codziennie tysiące osób ogląda serwisy ogłoszeniowe i widzi Twoją ofertę. Gwarantujemy, że dzięki naszej koordynacji dodawania ogłoszeń z linkami Twoja strony zyska nowych odwiedzających, a Ty odczujesz realne zainteresowanie swoimi usługami.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.